Informace o naší společnosti

Společnost HD Consulting působí na trhu účetních firem od roku 2015. Máme předchozí zkušenosti, více než 10 let, s vedením účetnictví, daní a zpracováním mezd pro podnikatelské subjekty z různých oborů činností. Jsme dodavatelem a implementačním partnerem informačního systému HELIOS, který přizpůsobujeme potřebám našich klientů.

Jsme členem Jihočeské hospodářské komory a připojili jsme se k Etickému kodexu člena Hospodářské komory České republiky. Ztotožňujeme se s etickými zásadami, kterými jsou profesionalita, odpovědnost, čestnost, sounáležitost a solidarita.

Během naší praxe jsme prošli kontrolami ze stran finančních úřadů, správy sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven.

Své odborné znalosti si stále doplňujeme, pravidelně sledujeme legislativní změny a účastníme se školení v oblasti účetnictví a daní.

Spolupracujeme s certifikovanými auditory a daňovými poradci.

Proč spolupracovat s námi:

Odborné znalosti, hluboké porozumění podnikání našich klientů, neotřelé myšlenky a nadšení ve všem, co děláme. To z nás činí spolehlivého partnera, s nímž budete rádi spolupracovat. Důvěra v nás vzešla z našich znalostí a zkušeností.

Jsme přesvědčeni, že plně chápeme potřeby našich klientů a snažíme se pro ně vždy najít chytré řešení přímo na míru. Vyvíjíme řešení pro naše klienty, aby mohli lépe spravovat účetní, mzdové a HR procesy.

Naše vysoká úroveň automatizace poskytovaných služeb zaručuje vysokou míru přesnosti. Máme bohaté zkušenosti s poskytováním služeb a velmi nám záleží na zachování důvěrnosti údajů a zabezpečení dat.